logo

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Після оформлення замовлення та оплати ви отримуєте право відмовитися від послуги і отримати повернення коштів на умовах, визначених в даному документі. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Можливість повернення коштів і сума утримань, пов'язаних з відмовою, залежать від терміну отримання нами запиту на повернення.

Якщо ми отримали запит на повернення:

1) за чотирнадцять і більше календарних днів до дати проведення заходу, незалежно від причин відмови - ми повернемо всі грошові кошти, отримані від клієнта (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням);

2) від тринадцяти до шести календарних днів до дати проведення заходу - ми повертаємо отримані кошти за утриманням 30% від сплаченої суми;

3) від п'яти днів до одного дня до дати проведення заходу - ми повертаємо отримані кошти за утриманням 50% від сплаченої суми;

4) в день проведення заходу або після нього - ми не робимо повернення. Вся сума оплати утримується в повному обсязі у зв’язку з односторонньою відмовою від договору.

Щоб зробити запит на повернення коштів, необхідно подати заявку на пошту [email protected]. Термін розгляду заявок становить 1-7 робочих днів.

Для оформлення повернення обов'язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги; дату замовлення; інформацію про платежі які були вами здійснені; банківські реквізити для повернення коштів (кошти повертаються на ту картку з якої був здійснений платіж), причини відмови від послуг. Ви погоджуєтеся, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні коштів і не розглядати ваше звернення.

Всі повернення грошових коштів здійснюються за допомогою переказу грошової суми на зазначену клієнтом карту VISA / MASTERCARD протягом 2 тижнів після запиту. Ми утримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

З приводу повернення коштів клієнтам в інших країнах (переказ Western Union, Swift-переказ) уточнюйте у менеджера.

Якщо ви відмовилися від послуг з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не повертаємо вам вартість таких послуг.

Кошти можуть бути використані на інших заходах, які організовує Legal Medical Forum та Legal Lab.